Akdeniz Lisesi Öğrencilerinden Resim Sergisi

9 Mayıs 2013 Perşembe  11:04

Konyaaltı Belediyesi Fuaye alanında düzenlenen resim sergisinin açılışına Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rahmi Daşkın,

Akdeniz Lisesi Müdürü Adil Onaran, Dr. İlhami Tankut Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Karakaş, Bedriye Bileydi İlköğretim Okul Müdürü Şaban Kuşu, Konyaaltı Halk Eğitim Müdürü Adnan Özdemir, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Serginin açılış konuşmasını yapan Başkan Böcek, "Konyaaltı Belediyesi olarak öğrencilerimizin sanatla uğraşarak kendilerini geliştirmelerine çok önem veriyoruz.

Önümüzdeki aylarda düzenleyeceğimiz Konyaaltı Resim yarışmasında öğrencilerimizi de görmek istiyoruz" dedi.

Eğiteme verdiği desteklerden dolayı Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e teşekkür eden Akdeniz Lisesi Okul Müdürü Adil Onaran, "Öğrencilerimizin yaptığı resimleri burada sergileme imkanı bulduk. Aynı zamanda okulumuzun isim babası da olan Başkanımız Sayın Muhittin Böcek, her zaman destekçimiz olmuştur, bunun içinde ayrıca teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Böcek ve okul müdürleri resim sergisini gezerek öğrencilerle sohbet etti.Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/Akdeniz-Lisesi-Ogrencilerinden-Resim-Sergisi/381514