CLK Genel Müdürü Bakal'dan Mehmet Kesim'e Ziyaret

29 Mayıs 2015 Cuma  18:05

Gazeteci-Yazar Mehmet Kesim’in edebiyat alanındaki çalışmalarıyla ilgili sohbet eden Genel Müdür Halit Bakal, ByTurco Medya Grubu’nun bünyesinde bulunan 3’ü aktif, 2’si test yayınında bulunan 5 internet gazetesi ve ByTurco Medya Grubu’naa bağlı Siva Ajans ile ilgili de bilgi aldı.
 
CLK Genel Müdürü Bakal, Antalya - Isparta - Burdur bölgesinin en büyük elektrik dağıtım ve perakende satış şirketi olan CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş’nin 1 milyon 610 bin müşterisine 43 noktada hizmet verdiklerini, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için 7/24 çalışmaların kesintisiz olarak sürdüğünü belirterek şunları söyledi;
 
“Bilgi güncelleme kampanyası sayesinde müşterilerimize cep telefonundan anında bilgi paylaşımı yapıyoruz. SMS ile müşterilerimize son ödeme tarihlerini, borcunu ödemeyen müşterilere de ‘Gecikmiş borcunuz bulunmaktadır’ şeklinde uyarılarımızı yapıyoruz. Yıllık Tüketimi 4000 KHW ve üzeri olan müşterilerimize indirimli elektrik avantajı sağlıyoruz. Çok yakın bir zamanda da her türlü işlemi online olarak web sitemizden ve mobil uygulamalardan gerçekleştirebilecek duruma getireceğiz. Müşterilerimiz geçmişe yönelik olmak üzere CLK ile ilgili tüm abone hizmetlerini bu sistem vasıtasıyla alabilecekler.”
 
Bakal, “Yakaladığımız bu büyüme ivmesiyle yakın zamanda MÜHİM’lerin (Müşteri Hizmetleri Merkezi) sayısı da artırılarak abonelerimize daha iyi hizmet verebilmek adına ilgili projelerimizi bir bir gerçekleştireceğiz” dedi.



Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/CLK-Genel-Muduru-Bakal-dan-Mehmet-Kesim-e-Ziyaret/395652