Galatasaraylı 8 Oyuncu Takım Bulamadı

22 Ağustos 2015 Cumartesi  12:21

Galatasaray'ın geçen yılki kadrosunda yer alan 8 futbolcu halen kulüp bulamadı. Transfer döneminin kapanmasına 9 gün kalırken, sarı kırmızılı takımda bir dönem önemli başarılara imza atan isimler şimdilik ortada kaldı.

GÖKHAN ZAN, ENGİN BAYTAR VE DİĞERLERİ

Sarı kırmızılı kulübün sona eren kontratlarını uzatmadığı Gökhan Zan ve Eboue ile birlikte kontratlarını feshettiği Engin Baytar, Kaan Baysal ve kulüp bulmaları istenen Blerim Dzemaili, Umut Gündoğan ve Lucas Ontivero büyük bir boşluk içinde.

7 MİLYON EURO GARANTİ PARA

Engin Baytar Ocak ayından bu yana kulüpsüz iken, iki yıl önce G.Saray'dan ayrılan kaleciAykut Erçetin de hiçbir kulübe gidemedi. Yeni bir kulübe imza atamayan ve hala boşta olan bu 8 futbolcu ayrılmadan önce Galatasaray'dan tam 7 milyon Euro garanti para alıyordu.

ONTIVERO SLOVENYA'DA İDMANLARA ÇIKIYOR

Eboue de halen yeni bir takıma imza atmazken, G.Saray'ın 2 milyon Euro bonservis bedeli ödediği Lucas Ontivero'yu ise Slovenya ekibi O. Ljubljana bir haftadır antrenmanlara çıkarıyor ve transfer etmek için deniyor.Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/Galatasarayli-8-Oyuncu-Takim-Bulamadi/397143