Bursaspor'un Antalya Kampı Başladı

3 Ocak 2016 Pazar  14:50

Süper Lig'de ilk yarıyı 18 puanla 14. sırada tamamlayan yeşil beyazlı takım 8 Ocak tarihine kadar hazırlıklarını Antalya'da sürdürecek. Dün akşam saatlerinde ilk antrenmanını yapan Bursaspor, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu nezaretinde yaklaşık 1 saat 15 dakika antrenman yaptı.
 
İzinli olan bazı yabancı oyuncuların bugün ve yarın kampa katılacakları belirtilirken, Josue ve Advincula’nın gözden çıkartıldığı belirtildi. Ligin ilk yarısında bekleneni veremeyen Portekizli Filipe Josue ile Luis Advincula'nın ligin ikinci yarısında takımda olmayacakları iddia ediliyor. Yeşil beyazlı takımın Antalya’daki 2. yarı hazırlık kampına da bu yüzden Josue ile Advincula’nın davet edilmediğini belirtildi. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun verdiği rapor doğrultusunda her iki oyuncudan da kendilerine kulüp bulması istendi.
 
Hamza Hamzaoğlu'nun göreve başladığı gün affedilen Portekizli Filipe Josue'nin disiplinsiz tavırları nedeniyle, sezon başında 1 milyon 550 bin Euro bonservis bedeliyle alınan Luis Advincula’nın ise istenen seviyeye bir türlü gelememesi nedeniyle gözden çıkarıldığı belirtildi.
 Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/Bursaspor-un-Antalya-Kampi-Basladi/399723