ATSO Başkanı Davut Çetin’den İyi Bayramlar Mesajı

23 Haziran 2017 Cuma  16:24

Davut Çetin mesajında, Ramazan Bayramı’nın Antalya’ya ülkemize ve tüm insanlığa huzur, barış, dostluk, daha fazla hoşgörü ve güler yüz getirmesi temennisinde bulundu.

Bayramların gelenek-göreneklerin canlandığı, kırgınlıkların, küslüklerin geride bırakıldığı özel günler olduğunu belirten Başkan Davut Çetin mesajında şunları kaydetti;
“Bayram günleri, sevince, kardeşlik duygularımızı büyüten İslam dininin en özel günlerinden biridir. Huzuru sevgiyi ve paylaşmayı ne kadar çoğaltabilirsek yaşadığımız dünya o kadar güzelleşecektir. Bayramları anlamlı kılan yardımlaşma ve gönül gönüle olma duygusudur. Ramazan Bayramı Müslümanların birbiriyle kucaklaşma günüdür.
Diğer yandan Bayram tatili vesilesiyle yüzbinlerce vatandaşımız Antalya’ya gelecektir. Dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden insanlar Antalya’nın güzelliğini yaşamak için geliyor. Antalya’ya gelenleri kültür festivalleriyle, sergilerimizle, alışveriş festivalleriyle, sayıları artan mavi bayraklı plajlarımızla karşılıyoruz. Türkiye’de böyle bir şansa sahip az sayıdaki kentten birisiyiz. Bu yoğunluk umarım bütün sektörlerimize bereket olarak yansır.
Bayram münasebetiyle ziyaret ve seyahat için yola çıkacak vatandaşlarımızdan, bayram sevincinin felâkete dönüşmemesi için, trafik kurallarına uymalarını da özellikle rica ediyorum.

Ramazan Bayramı’nın Antalya’ya, ülkemize ve tüm insanlığa huzur, barış, dostluk, hoşgörü ve güler yüz getirmesini diliyorum.”Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/ATSO-Baskani-Davut-Cetin-den-Iyi-Bayramlar-Mesaji/409447