Alışverişle Eğlence 3 Gün Boyunca Bir Arada

27 Temmuz 2017 Perşembe  16:38

Fener, Şirinyalı ve Yeşilbahçe Mahalleleri ile Portakal Çiçeği Bulvarı ve İsmet Gökşen Caddesi’nde müzik dinletileri, özel indirimler, sokak sanatçılarının gösterileri ile farklı pek çok etkinliğin olacağı organizasyon üç gün boyunca devam edecek.

Etkinlikler kapsamında bölge işletmelerini ziyaret eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, düzenlenen organizasyonların cadde ticaretini hareketlendireceğini vurguladı. Antalya’nın bir turizm kenti olduğunu ve bunun için mağazaların kapanış saatlerinin daha geç olması gerektiğini ifade eden Başkan Davut Çetin, “Bizim ana sponsoru olduğumuz Antalya Alışveriş Günleri kapsamında Kadın Girişimci Kurulumuzun düzenlediği bu etkinliğin fark yaratacağına inanıyorum. Alışveriş Günler kapsamında pilot olarak seçtiğimiz bu bölgede böyle bir etkinlik başlattık. Umarız hem cadde ticaretine hem de akşam ticaretine katkı sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Barut, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bahar, TOBB Antalya Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Serap Kocaoğlu, kurul üyeleri ve bölgede yaşayan çok sayıda vatandaşın katıldığı etkinlikler saat 23.00’a kadar devam etti.
Üç gün boyunca bölgedeki işletmelerin akşam 23.00’a kadar açık kalacak olmasının da Antalya gibi bir turizm kenti için çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Davut Çetin, “Antalya’da işletmeler genelde saat 20.00 civarı kapatılıyor. Ancak yaz aylarından gün içerisinde hava sıcaklıklarının çok yüksek olmasından dolayı genelde insanlar bu saatlerden sonra dışarıya çıkıyor. Bu etkinliklerle birlikte akşam ticaretine Antalya’nın ihtiyacı olduğunu da göreceğiz” ifadelerini kullandı. Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/Alisverisle-Eglence-3-Gun-Boyunca-Bir-Arada/409700