İl Başkanı Taş :Büyükşehir Adayımız Menderes Türel

21 Kasım 2018 Çarşamba  20:40

Başkan Taş, Türel ve 19 ilçe adayının cumartesi gününe kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanmasının beklendiğini kaydetti.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve AK Parti ilçe başkanları, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi'nin ev sahipliğinde düğün salonunda esnafla bir araya geldi.
AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, esnafla bir araya geldiği toplantıda, 24 Kasım Cumartesi gününe kadar Büyükşehir Belediye Başkanı adayı ve 19 ilçedeki başkan adaylarının açıklanacağını kaydetti. Büyükşehir Belediye Başkanı adaylarının Menderes Türel olduğunu belirten Taş, Türel ve 19 ilçe adayının Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacağını söyledi.

Antalya Büyükşehir için Menderes Türel'in adaylığı konusunda karar verildiğini belirten Taş, "Menderes Başkanım ile ilgili haberleri duydunuz. Aşağı yukarı bir aydır ilçe belediye başkan adaylarımıza yönelik genel merkezimizle çalışmalar yapıyoruz. Nasip olursa en geç cumartesi gününe kadar Antalya'daki ilçe belediye başkan adaylarımız ve Büyükşehir Belediye Başkan adayımız açıklanacak. Adaylarımız ile Antalya'nın hizmetkarları olmaya devam edeceğiz" dedi.Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/Il-Baskani-Tas-Buyuksehir-Adayimiz-Menderes-Turel/412139