Kemer Belediyesi’nden öğrencilere tatil hediyesi

15 Ocak 2019 Salı  21:16

Kemer Belediyesi ilçedeki tüm öğrencilerin yarıyıl tatilinde iyi vakit geçirmelerini sağlamak için Olimpos Teleferik ile Tahtalı Dağı gezisi düzenliyor. “Sömestirde Minik Ellerle Zirvede Bulutlara Dokunalım” sloganıyla düzenlenecek ücretsiz gezi için Beldibi’nden Çıralı’ya kadar bütün anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan öğrenciler ile velileri kayıt yaptırabilecekler. 
ZİRVEDE KAR KEYFİ
21 Ocak Pazartesi, 23 Ocak Çarşamba, 25 Ocak Cuma, 26 Ocak Cumartesi, 27 Ocak Pazar, 29 Ocak Salı, 31 Ocak Perşembe, 2 Şubat Cumartesi ve 3 Şubat Pazar günleri  gerçekleştirilecek geziye katılan çocuklar ile velileri,teleferik ile 2365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’na çıkarak kar keyfini yaşayacak ve zirvedeki manzaranın tadını çıkaracaklar. 
 
“SOSYAL BELEDİYECİLİKTE LİDERİZ”
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “İlçemizdeki öğrencilerimiz çok şanslı. Çünkü arkalarında sosyal belediyecilik konusunda lider olan Kemer Belediyesi var. Bugüne kadar 4500 öğrencimizi tablete, 3500 öğrencimizi bisiklete, 1800 öğrencimizi satranç takımıma kavuşturduk. Bunun yanında okullarımızın malzeme ihtiyaçlarını karşılıyor ve altyapı, temizlik, bakım çalışmalarını yapıyoruz. Öğrencilerimizin başarılarını teşvik için sömestir tatilinde Kemer ilçemizin zirvesine gezi düzenliyoruz. Tüm öğrencilerimize iyi eğlenceler ve ikinci dönemde  başarılar diliyorum" diye konuştu.Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/Kemer-Belediyesi-nden-ogrencilere-tatil-hediyesi/412338