GAÜ 2019 Bahar Şenliğinde DJ Burak Yeter Fırtınası

18 Mayıs 2019 Cumartesi  16:40

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Bahar Şenlikleri’nin son gününde, 2016 yılında çıkardığı "Tuesday" adlı parçayla uzun süre gündemde kalan ve bir soygun hikayesi üzerine kurulu olan La Casa De Papel'in yeni aranjesi ile gönüllere taht kuran Ünlü DJ Burak Yeter sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Konser öncesi GAÜ Medya Mikrofonlarına açıklamada bulunan DJ Burak Yeter şunları söyledi;
“Özellikle Girne benim için ilham aldığım nadir şehirlerden birisidir. Girne’de her zaman enerjisi yüksek insanlar ile karşılaştım ve gerçekten zevk aldığım bir şehir. Genç arkadaşlara tavsiyem, hayallerinin peşinde koşmaları ve ilerledikleri yolda mutlaka bilirkişiye danışmaları. Dj’lik üzerine Amsterdam ve Los Angeles’da okulumuz var ve bu okullarda 3700 civarında öğrencimiz bulunmakta. Amacımız yetenekli insanları tüm dünyaya yaymak.
Yaptığımız müzik House ve Dip-House arasında kendim isim koyduğum Be-House tarzında diyebilirim. Artık global tarzın dışına çıkarak daha farklı bir materyal ortaya koymaya çalıştık. Çok gezmenin avantajlarını kendi müziğime de ekledim” dedi. 
GAÜ 2019 Bahar Şenliklerinin Son Etkinliği olan “İlker Ayrık” Söyleşisi 21 Mayıs’ta Gerçekleşecek 
GAÜ 2019 Bahar Şenliklerinin son etkinliği, Türkiye’nin en sempatik ve sevilen isimlerinden; oyuncu ve sunucu İlker Ayrık söyleşisi, 21 Mayıs 2019 Salı günü 12:00’da GAÜ Mİllenium Senato Hall’de gerçekleşecek.Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/GAU-2019-Bahar-Senliginde-DJ-Burak-Yeter-Firtinasi/412758