Yazar Dr.Turgül Tomgüsehan'a Gazimağusa'da Yoğun İlgi

16 Ocak 2020 Perşembe  19:47

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Artem himayelerinde Sur içinde Buğday camiinde  yapılan Postiga yayın evinden çıkan  Sırlar Adası romanı  imza gününde  Girne müdürlüğünde Polis baş müfettişi olarak görev yapan Dr.Turgül Tomgüsehan kalabalık bir katılımda  gerçekleşen etkinlikte yoğun ilgi gördü.
İmza gününde  söz alan Başkan İsmail Arter  KKTC’nin kültür hayatına önemli bir katkı koyan Sırlar Adası romanını Gazimağusa halkı ile buluşturmaktan mutlu olduğunu söyledi. Yazar Turgül Tomgüsehan’ı böyle bir eser kazandırdığı için kutladı başkan , başkan İsmail Artem çok sayıda okurun etkinliğe katılmış olmasından mutlu olduğunu söyledi.
İmza günü etkinliğine  Eski Turizim Bakanı  DP Genel başkanı Fikri Ataoğlu , eski Tarım Bakanlarından Kenan Akın ile Mustafa Gökmen de katılımcılar arasında yer aldı. Gazimağusa milletvekilleri ve Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan  da etkinlikte yer alanlar arasındaydı..
Etkinlik kapsamında Gazimağusa da görev yaptığı dönem ile anılarını paylaşan yazar dr.Turgül Tomgüsehan  imza günü için salonu dolduran misafirler  Sırlar Adası ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.
. Gazimağusa Halkının yoğun ilgi gösterdiği bu etkinlik için yazar Tomgüsehan hembaşkan  İsmail Artem’e hem de Gazimağusa halkına teşekkür etti

Yazar Dr.Turgül Tomgüsehan a Gazimağuda da Yoğun İlgiSayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/Yazar-Dr-Turgul-Tomgusehan-a-Gazimagusa-da-Yogun-Ilgi/413504