Adalet Bakanı Gül'ün En Acı Günü

9 Nisan 2021 Cuma  22:49


Sağlık Bakanı Fahrettin  Koca paylaşımında: "Kıymetli kardeşim, bakan arkadaşım Abdülhamit Gül Beyefendi'nin muhterem anneleri Saliha Hanımefendi tedavi gördüğü hastanede rahmet-i rahmana kavuştu. Mekanı cennet, makamı âli olsun." ifadelerini kullandı.
CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI FUAT OKTAY'DAN TAZİYE MESAJI
Oktay, sosyal medya hesabından, "Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül'ün Hakk'a yürüyen muhterem validesi Saliha Hanımefendi'ye Allah'tan rahmet, Sayın Bakanımıza ve kederli ailesine sabr-ı cemil diliyorum. Mekanı cennet olsun." ifadelerini kullandı.
İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN'DAN TAZİYE MESAJI
Vefat haberinin ardından Cumhurbaşkanlığı iletişim Başkanı Fahrettin Altun bir taziye mesajı yayınladı. Altun mesajında: "Adalet Bakanımız sayın Abdulhamit Gül'ün muhterem validesi Saliha hanımefendinin vefatını büyük bir teessürle öğrendim. Saliha annemize Allah'tan rahmet, başta sayın Bakanımız olmak üzere ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun." ifadelerini kullandı.
AK PARTİ GENEL BAŞKAN VEKİLİ  BİNALİ YILDIRIM  :
 Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül'ün kıymetli annesi Saliha Hanımefendi'nin vefatını büyük bir teessürle öğrendim. Merhumeye Allah'tan rahmet; Bakanımıza, ailesine, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.

Byturco Medya Yayın Grubu olarak Sn Bakan Abdüllahamit Gül ve Kederli ailesine baş sağlığı muhterem annesi Saliha Gül Hanımefendiye Allahtan Rahmet diliyoruz.

 Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/Adalet-Bakani-Gul-un-En-Aci-Gunu/416195