Halil Polat :2022 Benim Yılım Olacak

17 Ocak 2022 Pazartesi  13:43

Uzun süredir sahne çalışmalarını KKTC'de Girnenin en önemli turistik otelerinden Savoy'da sahne alan büyük beüeni toplayan Halil Polat müzikal anlamda sahne,stüdyo ,repertuar çalışmalarını deneyimli müzik yönetmeni Sezgin Tellaloğlı ve 30 kişilik dev orkastrası ile sürdürüyor.
İstanbul başta olmak üzere ,Ankara,İzmir'de bulunan büyük gazinolardan sahne teklifi alan Halil Polat sahne çalışmalarını İstanbul merkezli yürütmek için hazırlıklarını sürdürüyor.

'Kariyer planlama da en az 10 yıl evlilik gözükmediğini söyleyen Halil Polat 2022 benim yılım olacak sahnelerde fırtına gibi eseceğim bana güvenenleri asla mahçup etmeyeceğim dedi
HALİL POLAT KİMDİR?
Halil Polat O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Halil Polat, Araftayım şarkısını seslendirdi. Halil Polat, 11 Ekim 1991 tarihinde Gaziantep Kilis'te doğdu. O Ses Türkiye Yarışması'ndaki finalisti olan ve sonrasında usta sanatçı Seda Sayan'a iki yıl vokalistlik yapan Halil Polat, kendine ait sözü ve besteleri bulunmaktadır.
Halil Polat, O Ses Türkiye Yarışması'nda Seda Sayan'ın finalisti olarak karşımıza çıkmıştı. Şarkıcı olan Polat, ilk bestesini Vuramam Sana ile yaptı.
Halil Polat müzikal anlamda sahne,stüdyo ,repertuar çalışmalarını deneyimli müzik yönetmeni Sezgin Tellaloğlı ve 30 kişilik dev orkastrası ile sürdürüyor.Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/Halil-Polat-2022-Benim-Yilim-Olacak/417171