Atay Uslu ,Kaş'lı Hemşerilerine Yatırımları Anlattı

21 Haziran 2018 Perşembe  11:50

Atay Uslu sırasıyla Kalkan, Yeşilköy, Ova, Kınık, Çavdır ve Palamutlu mahallelerinde esnaf ziyaretleri yaptı,
Atay Uslu’ya, Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, AK Parti Kaş İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, Belediye Meclis Üyeleri, büyük bir gençlik grubu ve teşkilat üyeleri eşlik etti.
Vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet eden. AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Atay Uslu ata yurdu Kaş'ın mahallelerinde büyük bir ilgi ile karşılandı ve Kaşlılar kendi evlatları Atay Uslu'ya büyük bir destek vereceklerini ifade ettiler. 
Atay Uslu Çavdır mahalle ziyaretinde Kaş'a yapılan yatırımları anlattı ve Antalya'nın 3. Havalimanın Kaş-Demre arasına yapılacağını ifade etti. Atay Uslu konuşmasına şöyle devam etti: " 4 milyon yolcu kapasiteli Batı Havalimanı için kazmayı vurma Vakti geldi. Projelendirme yapıldı şimdi inşaat başlatacağız. İnşallah 2022'de ilk uçağı indireceğiz. Hem yolcu hem de lojistik taşımaya uygun bir havalimanı olacak. Birileri olmasın dese de biz milletimiz için üretmeye, eserler inşaa etmeye devam edeceğiz. Devam, İleri, Daha İleri. Vatandaşımız 24 Haziran'da da yıkmayı vaat edene değil yapana oy verecektir. Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye 24 Haziran sonrası Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile şahlanacak, hızına hız katacaktır. Ülkemiz Son 16 yılda 3,5 kat büyüdü, yeni sistem işe 15 yılda 10 kat büyüyecektir. Türkiye'yi Seviyorum. Antalya'yı Seviyorum. Antalya'ya hizmet onurdur. Vakit Türkiye Vakti. " dedi.
 Atay Uslu'nun Kaş Programı gece yarısı 01.30'da kendine eşlik eden gençlere teşekkür ile sona erdi.Sayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/Atay-Uslu-Kas-li-Hemserilerine-Yatirimlari-Anlatti/411691