Afro-Festival ve Afrika’nın Gelecek Vizyonu ve İhracat Stratejileri Konferansı

23 Mayıs 2024 Perşembe  23:36İŞTE O AÇIKLAMA VE DAVET

 Etkinlik Tarihi : 24 Mayıs 2024 - 24 Mayıs 2024
 Etkinlik Yeri : İletişim Fakültesi Konferans Salonu
Antalya’daki Afrikalı Öğrenciler Topluluğu (Afro-Antalya) olarak; 32 Afrika Ülkesinden Antalya’ya gelerek Lisans ve Lisansüstü eğitim alan öğrencilerimizle düzenlediğimiz “Afrika Günü-Afro Festival” kapsamında fen bilimleri, sosyal bilimler, güzel sanatlar, eğitim bilimleri gibi alanlarla ilişkili sosyo-kültürel-akademik etkinliklerin yer aldığı  Afro-Festival’e sizleri ve öğrencilerinizi davet etmekten mutluluk duyarız.
Programda yer alan ve WCI (World Cooperation Industries Forum) Başkanı Endüstri Müh. Utku BENGİSU tarafından “Afrika’nın Gelecek Vizyonu ve İhracat Stratejileri” Konferansı, özellikle uluslararası ilişkiler ve lojistik, işletme-iktisat, tarım ekonomisi gibi alanlar başta olmak üzere çok sayıda disiplinle ilişkili olup, yabancı ve yerli öğrencilerimiz için bir kariyer etkinliği olmanın ötesinde, takdir edileceği gibi Üniversitemizin uluslararasılaşma vizyonuyla da yakından ilişkilidir.
24 Mayıs 2024 Cuma günü,  İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda, saat 14:30'da, Afrika müziği, Afrika mutfağı, geleneksel Afrika kıyafetleriyle defile ve konferans gibi; sosyo-kültürel, güzel sanatlar ve akademik içerikli  etkinlikte görüşmeyi dileriz.
Prof. Dr. Orhan Özçatalbaş
Topluluk DanışmanıSayfa Adresi: http://www.byturco.com/haber/Afro-Festival-ve-Afrika-nin-Gelecek-Vizyonu-ve-Ihracat-Stratejileri-Konferansi/419671